83029 004100
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | 83029 004100 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Belden Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | HOOK-UP STRND 18AWG YLW 100' |
| Πακέτο | Spool |
| Σε απόθεμα | 465 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | 83029 Series (in)83029 Series (mertic) |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 40 |
|---|
| $85.022 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Belden Inc..Έχουμε τα 465 κομμάτια του Belden Inc. 83029 004100 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Gauge Wire | 18 AWG |
| Τάση | 300V |
| Σειρά | MIL-W-16878/5 |
| Ακροαματικότητα | UL Style 1180 |
| Πακέτο | Spool |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -70°C ~ 200°C |
| Μήκος | 100.0 (30.5m) |
| μπουφάν χρώμα | Yellow |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Jacket (μόνωση) Πάχος | 0.015" (0.38mm) |
| Jacket (μόνωση) Υλικό | Tetrafluoroethylene (TFE) |
| Jacket (μόνωση) Διάμετρος | 0.078" (1.98mm) |
| Χαρακτηριστικά | High Temperature |
| μαέστρος Strand | 19/30 |
| μαέστρος Υλικό | Copper, Silver Coated |
| Τύπος καλωδίου | Hook-Up |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | 83029 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
83029 001100

HOOK-UP STRND 18AWG BRN 100'Belden Inc. -
83029 005500

HOOK-UP STRND 18AWG GRN 500'Belden Inc. -
83029 005100

HOOK-UP STRND 18AWG GRN 100'Belden Inc. -
83029 0031000

HOOK-UP STRND 18AWG ORANGE 1000'Belden Inc. -
83029 0051000

HOOK-UP STRND 18AWG GRN 1000'Belden Inc. -
83029 0061000

HOOK-UP STRND 18AWG BLU 1000'Belden Inc. -
83029 008100

HOOK-UP STRND 18AWG GRY 100'Belden Inc. -
83029 006100

HOOK-UP STRND 18AWG BLU 100'Belden Inc. -
83028 010100

HOOK-UP STRND 20AWG BLACK 100'Belden Inc. -
83029 0011000

HOOK-UP STRND 18AWG BRN 1000'Belden Inc. -
83029 007100

HOOK-UP STRND 18AWG VIO 100'Belden Inc. -
83029 002100

HOOK-UP STRND 18AWG RED 100'Belden Inc. -
83029 0041000

HOOK-UP STRND 18AWG YELLOW 1000'Belden Inc. -
83028 0101000

HOOK-UP STRND 20AWG BLACK 1000'Belden Inc. -
83029 0071000

HOOK-UP STRND 18AWG VIOLET 1000'Belden Inc. -
83029 003100

HOOK-UP STRND 18AWG ORG 100'Belden Inc. -
83029 0021000

HOOK-UP STRND 18AWG RED 1000'Belden Inc. -
83029 002500

HOOK-UP STRND 18AWG RED 500'Belden Inc. -
83028 0091000

HOOK-UP STRND 20AWG WHT 1000'Belden Inc. -
83029 006500

HOOK-UP STRND 18AWG BLU 500'Belden Inc.